top of page

YENİ TÜRK BORÇLAR KANUNU SEMPOZYUMU

KAYSERİ VE ANKARA BAROLARINDAN BORÇLAR KANUNU SEMPOZYUMU

5 Nisan Avukatlar Haftası etkinlikleri Kayseri ve Ankara Barolarının ortaklaşa düzenlediği "Borçlar Kanunu Sempozyumu" ile son buldu.

Kayseri Barosu'nun ev sahipliğinde çok sayıda akademisyen ve hukukçunun katılımıyla gerçekleşen sempozyumun açılış konuşmalarını Kayseri Barosu Başkanı Av. Murat Şirvanlı ve Ankara Barosu Başkanı Av. Metin Feyzioğu yaptı.

Ankara Barosu Genel Sekreteri Av. Sema Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Hilal Akdeniz, Av. Erol Aras ve Av. Orhan Şimşek ile Yasa İzleme Enstitüsü Başkanı Av. Tülay Bekar'ın da katıldığı sempozyumu Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi TBB Delegesi ve Ankara Barosu önceki başkanlarından Prof. Dr. Erzan Erzurumluoğlu yönetti. Sempozyumda, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Kılıçoğlu, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vedat Buz, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emel Badur ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Araştırma Görevlisi Başak Bak, temmuz ayında yürürlüğe girecek olan Türk Borçlar Kanunu hakkında bilgilendirme yaptılar.

Tags:

bottom of page